• ساعت : ۰۰:۰۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ 
پیام رئیس شورای فرهنگی منطقه ۲ صنعت نفت در پی حمله تروریستی به حرم شاه‌چراغ
علی اکبر میدان‌شاهی، رئیس شورای فرهنگی منطقه ۲ صنعت نفت با صدور پیامی ضمن محکوم کردن اقدام مذبوحانه حمله تروریستی به حرم شاه‌چراغ(ع) و ابراز همدردی با خانواده‌های حادثه دیده از تلاش‌گران مقتدر و حافظان عرصه امنیت، پیگیری دقیق ابعاد آن و نیز انتقام سخت از آمران و بانیان این حادثه تروریستی را خواستار شد.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحيم

شهادت مظلومانه خادمین حرم و مجروح شدن جمعی از هموطنان عزیز در حادثه تروریستی شیراز که برای دومین بار در طول یک سال گذشته رخ داد، دلیل دیگری برای افشای چهره پلید و شیطانی دشمنان قسم خورده انقلاب و ملت ایران است که از پیشرفت و بالندگی این مرز و بوم هراسان هستند. بی تردید این حادثه ناگوار عزم و اراده ملت فهیم و انقلابی کشورمان را در ادامه روشن فتح قله های افتخار تحت رهبری مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مستحکم‌تر خواهد کرد.

شورای فرهنگی منطقه دو صنعت نفت ضمن محکوم کردن این اقدام مذبوحانه و ابراز همدردی با خانواده‌های حادثه دیده از تلاش‌گران مقتدر و حافظان عرصه امنیت، پیگیری دقیق ابعاد آن و نیز انتقام سخت از آمران و بانیان این حادثه تروریستی را خواستار است.

 امیدواریم مجروحان این حادثه به دعای پر مهر حضرت حجت ارواحنا فداء شفای عاجل پیدا کنند و شهدای عزیز این واقعه با اولیاء الله محشور گردند. ان شاء الله

علی اکبر میدانشاهی

رئیس شورای فرهنگی منطقه ۲ صنعت نفت

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    عکس روز[~cls=~]

    safahat dakheli 1.jpg

    V6.1.3.0