دیدار مسئول شورای اقامه نماز شركت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی با مدیر منطقه زاهدان
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معراج، حجت الاسلام فاضلی در دیدار روز سه شنبه ۲۹ آذر با مدیر شركت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان، با اشاره به اینكه سیستان و بلوچستان می‌تواند به عنوان الگوی منحصر به فرد برادری و وحدت شیعه و سنی در سطح كشور مطرح شود گفت: بررسی عوامل پیوند ناگسستنی اقوام و مذاهب اسلامی در این استان می تواند الگوی وحدت اسلامی در سطح كشور باشد.

مسئول شورای اقامه نماز و امور روحانیون شركت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی در جلسه‌ای كه به منظور پیگیری و رسیدگی به دغدغه‌های اقامه نماز و روحانیون منطقه زاهدان برگزارشد، حضوریافت.
وی در این جلسه كه ائمه جماعت منطقه زاهدان حضورداشتند بر گسترش و توسعه فرهنگ اقامه نماز در جایگاه‌های عرضه سوخت و تحلیل و بررسی عوامل تاثیر گذار بر نماز تاكید كرد و خواستار ساماندهی اقامه نماز و ائمه جماعت در جایگاه‌های عرضه سوخت شد.
حجت الاسلام فاضلی در بازدید دو روزه از منطقه زاهدان، از جایگاه های عرضه سوخت نیز بازدید كرد و وضعیت تجهیزات نمازخانه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی را مورد بازدید قرارداد.
مسئول شورای اقامه نماز و امور روحانیون شركت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در بازدید از منطقه زاهدان، وحدت هرچه بیشتر مذاهب اسلامی و برنامه ریزی فرهنگی در این زمینه را ضروری خواند.
وی، با اشاره به اینكه سیستان و بلوچستان بعنوان پایتخت وحدت اسلامی می تواند به عنوان الگوی منحصر به فرد برادری و وحدت شیعه و سنی در سطح كشور مطرح شود گفت: بررسی عوامل پیوند ناگسستنی اقوام و مذاهب اسلامی در این استان می‌تواند الگوی وحدت اسلامی در سطح كشور باشد.
فاضلی، وحدت هرچه بیشتر مذاهب اسلامی را اصل ضروری در برنامه‌ریزی فرهنگی و توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز و ساماندهی ائمه جماعات عنوان كرد.
وی همچنین در این دیدار خواهان بررسی تاثیر شیوه‌های توزیع سوخت در منطقه بر فعالیت‌های فرهنگی از جمله اقامه نماز و راهكارهای برون رفت از مشكلات احتمالی شد.
 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    عکس روز[~cls=~]

    safahat dakheli 1.jpg

    V6.1.3.0