سخن روز
 وزارت نفت موفق به کسب مقام شایسته تقدیر در امور دینی و نماز در کشور گردید قدردانی از وزیر نفت توسط ستاد اقامه نماز کشور در بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز وزارت نفت، در بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز که در تاریخ پنج شنبه 18/9/1395 در کرج با حضور رئیس قوه قضائیه، وزیر کشور و نماینده ویژه رئیس جمهور و مدیران عالی کشور برگزار شد از وزارت نفت به عنوان مقام شایسته در امر نماز و ترویج فرهنگی دینی تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم تقدیر نامه ستاد اقامه نماز کشور به امضاء حجت الاسلام و المسلمین آقای قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور به نماینده وزارت نفت جناب آقای دکتر مجیدی مشاور فرهنگی وزیر نفت تقدیم شد.

در تقدیر نامه آمده است؛

برادر گرامی جناب آقای مهندس بیژن زنگنه
وزیر محترم نفت


با سلام و تحیات
توفیق خدمتگذاری به نماز، نور چشم پیامبر اکرم ص بالاترین هدیه الهی است.
پاداشی که شما با حمایت و پشتیبانی از اقامه نماز ذخیره می کنید، بزرگترین پس انداز و حمایت و لطفی که در سایه نماز دریافت می کنید؛ بهترین بیمه هاست.

با توجه به گزارش هیات ارزیابی و داوری ستاد اقامه نماز، عملکرد آن دستگاه در سال 1394 به دلیل بهره گیری شایسته از امکانات و ظرفیتهای دستگاه در جهت ترویج و توسعه فرهنگی نورانی نماز، تلاش در جهت ارتقاء سطح کیفی اقامه نماز با ایجاد مرکز ارتباط حوزه علمیه قم و صنعت نفت، "شایسته تقدیر" می باشد، لذا بدین وسیله از تلاش ارزشمند جنابعالی و همکاران محترمتان از باب "من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق" صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم.

امید است تلاشهای خالصانه شما همراه با سلامتی و سعادتمندی مورد پذیرش درگاه خداوند متعال قرار گیرد.

محسن قرائتی
رئیس ستاداقامه نماز کشور
کلمات کليدي
نماز نفت, بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز, اجلاس نماز, وزارت نفت, شورای اقامه نماز وزارت نفت
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :


تعداد بازديد اين صفحه: 53480
تعداد بازديد کنندگان سايت: 155572893 تعداد بازديد زيرپورتال: 928299 اين زيرپورتال امروز: 359 سایت در امروز: 20290 تعداد حاضران آنلاین: 3